X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

Responsive ÜCRETSİZ KURULUM
E-Ticaret V1

E-Ticaret V1

$31.39
Full Responsive ÜCRETSİZ HOSTİNG
E-Ticaret Paketi Bi cicek v1.30

E-Ticaret Paketi Bi cicek v1.30

$31.39
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
E-Ticaret Web Paketi-V2

E-Ticaret Web Paketi-V2

$18.83

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri

E-ticaret siteleri son dönemlerin en çok ziyaret edilen ve çevrimiçi alış veriş yapılmasına imkân tanıyan internet siteleri olarak bilinir. E-ticaret sektörüne atılmak isteyen ya da durumu hazırdaki internet sitesini ilerletmek isteyen şahıslar amacıyla hazır e-ticaret sitesi paketlerinden satın almak olası olur. Webnus adı ile kurmuş olduğumuz firmamız, sizlere bu alanda tecrübeli kadrosu ile birlikte orjinal bir hizmet vermek amacıyla çalışır.

Mobil Sanal Mağaza

E-ticaret sitelerine bundan sonra yalnızca bilgisayarlardan değil, mobil cihazlardan da giriş durumu söz konusudur. Çin, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkede mobil alış veriş çığır açmış ve insanlar bundan sonra mağazalardan değil, e-ticaret sitelerinden aldıkları ürünleri tercih eder duruma gelmiştir. Durum bu tür olunca firmamız içeriğinde yer alan çalışanlarımız, orjinal bir e-ticaret sitesi meydana getirmek amacıyla temasal değişiklikler ve şablon modellerini sizler amacıyla tasarlamışlardır. Hazır e-ticaret sitelerimiz mobil cihazlar ile %100 uyumlu çalışırlar.

Sınırsız Web Trafiği

Firmamız içeriğinde sizlerin hizmetine verdiğimiz hazır e-ticaret sitelerini satın alarak sınırsız internet trafiğine de sahip olursunuz. Sanal mağaza alış veriş sitelerinde günlük ziyaretçi sayısına oranla internet trafiğinde de ciddi bir oranda artış görülür. Bunun farkında olan firmaların internet trafiği ve ziyaretçi sayısından da para kazandıkları tanınan bir gerçektir. Firmamız amacıylade verdiği hosting hizmetleri sizlere sınırsız internet trafiği sağlama olanağı da sunmakta ve günlük oranda bu işlemden de para kazancı sağlama olanağınız olmaktadır.

Sınırsız Ürün Ekleme

E-ticaret sitelerinde internet sitesi sahibinin olmazsa olmazlarından biri ürün eklemesidir. Firmaya gelen her yeni ürünün internet sitesine eklenmesi ve ürün çeşitliliğinin arttırılması müşteriler yönünden son derece önemlidir. Firmamız doğrultusundan oluşturulmuş hazır e-ticaret sitelerinde sınırsız ürün ekleyebilme özelliğine sahip olursunuz. Gerek portföyünüzde yer alan ürünlerinizi gerekse de XML iş ortaklığımızdan faydalanarak istediğiniz kadar ürün sekmesini düzenleyebilmeniz olası olur. Paket seçeneklerimizin her birisinde sınırsız ürün ekleyebilme avantajınız bulunur.

Hazır E-Ticaret Siteleri Paket İçeriği

Firmamız doğrultusundan sizlere yayılan hazır e-ticaret siteleri üç ayrı paket alternatifi ile sunulur. Bu paketler fiyat bazında özelliklere yansımakta ve belirli sınırlamalar getirilmektedir. Hazır e-ticaret siteleri paket içeriğimiz; B2B iş modeli, limitsiz dataBase alanı, limitsiz trafik, mobil cihazlar ile uyumluluk, havale ve eft satış alt yapısı, kapıda ödeme satış alt yapısı, stok bildirim sistem alt yapısı, senelik yenileme bedeli almama şeklindedir. Bizi tercih ederek siz de avantajlı hazır internet sitesi paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Top