X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
İlaçlama Scripti Web Tasarım

İlaçlama Scripti Web Tasarım

İlaçlama Scripti Web Tasarım

İlaçlama Scripti Web Tasarım

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
İlaçlama Şirketi Scripti

İlaçlama Şirketi Scripti

$31.26

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

İlaçlama Firması Scripti

Web siteleri firmaların kesinlikle sahip olmaları gereken bir özellik olmaktadır. Günümüzde büyük ufak her firma internet sitesi sahibi olarak varolduğu semt ile sınırlı kalmamakta bütün ülkeye hem de dünyaya açılabilmektedir. İlaçlama firması internet dizayn yapan firmamızda bu sektörde yer alan firmaların dijital dünyada yer almasını sağlamaktadır. Sahip olacağınız site ile işlerinizin hiç beklemediğiniz kadar çok büyüyebileceğini görebilir ve varolduğunuz şehrin en çok talep gören ilaçlama firması olabilirsiniz. Bunun olması amacıyla ise sitenizin kaliteli ve firmanızın itimat edilir olduğunu yansıtması gerekmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firma olarak bizler her sektörün greksinimlerini bilmekte ve ona göre siteler tasarlamaktayız.

Dijital dünyanın hiç durmadan geliştiği bugünümüzde sahip olacağınız sitenin de güncelleme ve bakımlarını gerçekleştirmektayız. Bu şekilde her vakit yeni ve beklentilerinizi karşılayan bir siteniz olmaktadır. Pratik tüketimi ile sitenizi dilediğiniz gibi denetim edebilir ve yeni bölümler ekleyebilirsiniz. Firmanızın ve hizmetlerinizin tanıtımını çeşitli olarak yapılabilir ve ilaveten reklam gerçekleştirmek amacıyla bütçe ayırmak mecburiyetinde kalmazsınız.

İlaçlama Firması Web Sitesi

İlaçlama firması internet sitesi alarak sosyal medya hesaplarınızı sitenize bağlayabilir ve hesaplarınızın yönetimini buradan yapılabilirsiniz. Whatsapp hattı ile müşterilerinizin size bir mesaj ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizin rengini dilediğiniz gibi değiştirebilmeniz amacıyla 39 değişik renk sekmesini bulabilirsiniz. Müşterilerinizin görmesi amacıyla referanslarınıza sitede yer verebilirsiniz. Sınırsız sayıda resim ve video ekleyebilir yeni hizmet ve hizmet alanları oluşturabilirsiniz. Etkileşim yöntemleri olarak SMS ve maili kullanabilir bunları dilediğiniz an aktif ya da pasif yapılabilirsiniz. Bunlardan çok daha çoğunu tasarladığımız internet sitesinde bulabilirsiniz.

Dinamik, sınırsız domain, bedava kurulum ve hayat boyu destek garantisi ile internet sitesi sahibi olmak dilediğinizde hazırladığımız demoyu inceleyebilirsiniz. Hazır ilaçlama firması internet dizayn bu şekilde deneyebilir ve nasıl bir siteye sahip olacağınızı satın almadan evvelce görebilirsiniz. İlk defa bir internet sitesi alıyorsanız kullanma konusu ile ilgili ekibimizden yardım alabilirsiniz. Google optimizasyonu yapılmış siteniz ile arama motorlarında ilaçlama firması arayan bireylerin ilk göreceği firmalar arasında yerinizi alarak işinizi dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz.

Top