X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
İlan Scriptleri

İlan Scriptleri

İlan Scriptleri

İlan Scriptleri

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
İLAN SCRİPTİ V2

İLAN SCRİPTİ V2

$112.87

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

İlan Scriptleri

İlan siteleri çevrimiçi olarak ilan vermek isteyen şahıslara hizmet vermekte ve bu bireylerin alıcıları ile buluşmasını sağlamaktadır. Günümüzde çok sayıda ilan sitesi bulunuyor ve bunların göstermiş bulunduğu başarı girişimciler amacıyla mühim birer misal olmaktadır. Sizde ilan internet dizayn yaptırmak dilediğinizde 15 senedir internet yazılımı bölümünde hizmet veren firmamız ile çalışabilirsiniz. Bu şekilde daha evvelce kurulmuş ilan siteleri ile gireceğiniz rekabette öne geçebilirsiniz. İlan sitesinin başarılı olmasında ki ana faktör internet sitesinin dizaynı ve emniyet verici olmasıdır. Bunun amacıyla firmamız sizlere özel internet siteleri tasarlamakta sitenizi açar açmaz ilgi çekmenizi sağlamaktadır.

Sitenizi kurma adımında kendinizi belli kategoriler ile sınırlamamanız ve gelişen zamanlarda yeni fikirlerinizi yaşama geçirebilmeniz amacıyla hareketli bir site tasarlamaktayız. Bu şekilde yeni kategorilerde ilan yayınlamak dilediğinizde ek hizmet almanıza lüzum kalmayacak bunu kolay kullanımlı sitenizde kendiniz yapabileceksiniz. Verdiğimiz sınırsız süreli destek ile de ilan internet sitesi tüketimi esnasında yardım etmeye lüzumsiniminiz bulunduğu an alabileceksiniz.

Eşsiz Tasarımlı İlan Sitesi

Büyük bir rekabetin yaşandığı çevrimiçi ortamda hazırladığımız eşi benzeri olmayan dizaynlı, hareketli internet siteniz ile bir sıfır önde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Siz gibi sitenizde ilan vermek amacıyla üye olacak şahıslar içersinde kolay bir kullanım sağlanmakta ve onların tüm ilanları amacıyla sitenizi tercih etmeleri olası olmaktadır. Google doğrultusundan ön sayfaya çıkartılacak internet sitesi profesyonel ekibimiz doğrultusundan hazırlanmaktadır. Web sitenizi almanın sonrasında oluşturulan Google optimizasyonu ile bir anda dikkatleri çekerek yaptığınız girişimin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Hazır ilan internet dizayn almanızın sonrasında sitenizin denetimi tam olarak sizde olacak ve dilediğiniz gibi sitenizi yönetebileceksiniz. Web sitesinin kurulumu firmamız doğrultusundan yapılacak ve tüketimi içersinde dilerseniz çeşitli bulgular verilecektir. Web sitenizde olmasını isteyebileceğiniz şu özellikleri ve çok daha çoğunu bulmanız firmamız ile çalışmanız ile olası olacaktır.

· İstediğiniz sayıda kategori oluşturma rengini, simgesini belirleme

· Sitenize üyeliklerin denetiminüz altında gerçekleşmesi oluşturulan üyelik işlemlerinin denetim panelinde görünmesi

· Sitenize eklenen ilanların idaresi ilan eklenmesinin sonrasında bunların denetimi sizin tarafınızdan yapılacak ve onayınız olmadan ilan yayınlanmayacaktır.

· Sınırsız sayfa oluşturma

· Reklam ayarlarını yapma

Top