X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Kitapçı Web Tasarım

Kitapçı Web Tasarım

Kitapçı Web Tasarım

Kitapçı Web Tasarım


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Kitapçı Scripti - Web Tasarım

İşlerinizi büyütmek ve kitaplarınızı sadece olduğunuz yerde değil tüm ülkeye satmak istediğinizde kitapçı web tasarım almanız gerekmektedir. Sahip olacağınız web sitesinden kitaplarınızın tanıtımını yapabilir onların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ayrıca bir reklam kampanyası yapmadan kitapçınızın ismini geniş bir kitlenin öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde büyük küçük her şirket ve işletmenin mutlaka bir web sitesi olması gerektiği bilinmektedir. Artık bu gereği her şirket gerçekleştirirken sizin farkınızı ortaya koyabilmek için özel bir site sahibi olmanız gerekmektedir.

Her sektörün ihtiyaç duyduğu web sitesinin farklı olduğu bilinmekte ve firmamızda tasarlamakta olduğu sektörel web siteleri ile hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz web sitesi kitaplarınızın tanınmasının yanında ayrıca satın alınmasını teşvik edecek olmasıdır. Bunun için kaliteli görsel olarak şık aynı zamanda güven veren siteleri sizler için tasarlamaktayız. Kitapçı web sitesi ile vizyonunuz genişleyecek ve sizin gibi müşterilerinizin de kolayca kullandığı site ile artık bir marka değerine ulaşmış olarak tanınma oranınızın artmasını sağlayacaksınız.

Hazır Kitapçı Web Tasarımı , Hazir kitapçi scripti

Uzmanlaşmanın önem kazandığı günümüzde her sektörün kullanımına uygun ve ihtiyaçlarını karşılayan web siteleri tasarlanmaya başlamıştır. Bu da beraberinde birbirine benzeyen sıradan web siteleri olmasına neden olmuştur. Firma olarak burada farkımızı ortaya koyuyor ve sizi rakiplerinizden öne geçirecek olan web siteleri tasarlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi ortaya koyan hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve satışlarınızın artmasını sağlayacak olan site ile amacınıza ulaşmanızda yanınızda yer alıyoruz.

Google optimizasyonu olan siteniz ile kitap arayan kişilerin ilk karşılarına çıkan sizin siteniz olacak ve bu şekilde ilk tercihleri de elbette siz olacaksınız. Bu nokta çok önemlidir çünkü günümüzde tüm şirketler dijital dünyada yer aldığından aynı konuda hizmet veren binlerce şirket bulunmaktadır. Müşteri bunların hepsini incelememekte çoğu zaman ilk sayfada ki şirketler arasından birinden alışverişini yapmaktadır. Firmamızın hazır kitapçı web tasarım ile Google optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve hedef kitleye kolay ulaşım mümkün olmaktadır. Kullanımı kolay olan sitenizde müşterileriniz kitapları rahatça inceleyebilecek ve satın alabileceklerdir. Web sitesini tam söz verilen süre içinde tasarlamakta, kurulum sonrası da sınırsız süre boyunca destek vermekteyiz.

Top