X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Restaurant - Cafe - Lokanta

Restaurant - Cafe - Lokanta

Restaurant - Cafe - Lokanta

Restaurant - Cafe - Lokanta

Full Responsive Multilanguage
Restaurant - Cafe - Lokanta Scripti

Restaurant - Cafe - Lokanta Scripti

$50.22
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Restaurant | Cafe | Bar Scripti

Restaurant | Cafe | Bar Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V2

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V2

$37.67

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Restaurant & Cafe Scripti

Dijital çağa girilmesinin ardından insanların alışkanlıkları değişmeye başlamış ve artık restaurant, cafe seçimlerini de online olarak yapmaya başlamışlardır. Günümüzde en küçük restaurant ve cafenin dahi bir web sitesi bulunmaktadır. Burada önemli olan restaurant scripti nasıl yapıldığıdır. Verdiğiniz hizmetin kalitesini ortaya koyacak daha önce hiç gelmemiş kişilerin ilgisini çekmeyi başarabilecek web sitesi amaca ulaşacaktır. Bunun olması içinde uzun yıllardır profesyonel ekibi ile yüzlerce memnun müşteri sahibi olmuş firmamızı tercih edebilirsiniz.

Mobil uyumlu web siteniz ile restaurant aramak için telefonlarını kullanacak kişilerde sitenize ulaşabileceklerdir. Retaurant web sitesi tanıtımınızı yapmanın yanında rezervasyon yapılması içinde hizmet verecektir. Restaurantınızın konum bilgisini ekleyerek adresinin bulunma sorunu yaşanması önleyebileceksiniz. Menüyü paylaşabilir ve paket servis hizmetiniz olması halinde online sipariş alabilirsiniz. Hazır restaurant web tasarım sizlere sunmakta ücretsiz kurulum, sınırsız domain ve ömür boyu destek vermekteyiz. Sınırsız sayıda resim video ekleyebilir ve bu şekilde başka hiçbir reklam kampanyasına ihtiyaç duymadan reklamınızı yapabilirsiniz.

Cafe Web Tasarım

İnsanların keyifli zaman geçirmeleri için açmış olduğunuz cafenin daha çok müşteri çekmesini istediğinizde sektörünüze yönelik olan cafe web tasarım kullanmanız gerekmektedir. Deneyimli ve her sektörün ihtiyaçlarını bilen ona yönelik olarak site tasarlayan ekibimizin tasarladığı siteler ile cafenizi ön plana çıkartabilirsiniz. Google optimizasyonu yapılmış, seo uyumlu olan sitenizde ana meta kelimeleri belirleyebilir ve hedef kitlenizin arama motorlarında yapacağı aramada ilk sıralarda yer almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Cafe web sitesi tasarlarken önceliğimiz sizin nasıl bir siteye ihtiyaç duyduğunuz olmakta ve aradığınız bütün özelliklerin bulunmasını sağlamaktayız. Bunun yanında teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiğini bilmekte ve sitenizin güncellemelerini de yapmaktayız. Kullanımını basit olarak tasarlamakta ve bunu sizin bilgisayardan ya da telefonda kolayca yapabilmenizi sağlamaktayız. Hazır restaurant web sitesi almanın ardından kurulumu firmamız tarafından yapılarak içeriklerinin girişi de tamamlanmakta ve bu şekilde siteyi hemen kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı buradan yönetebilir ve paket servisini tüm şehre yaparak cironuzun artmasını sağlayabilirsiniz. Cafenin resim ve videolarını ekleyerek daha çok ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. 

Top