X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Sağlık - Hastane - Poliklinik Scripti -Web Tasarım

Sağlık - Hastane - Poliklinik Scripti -Web Tasarım

Sağlık - Hastane - Poliklinik Scripti -Web Tasarım

Sağlık - Hastane - Poliklinik Scripti -Web Tasarım

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Sağlık | Güzellik | Poliklinik Scripti

Sağlık | Güzellik | Poliklinik Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
Hastane & Klinik Scripti V2

Hastane & Klinik Scripti V2

$37.67

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Sağlık Merkezi Salonu Scriptleri

 

Hizmet sektöründe yer alan sağlık, kuaför ve güzellik salonlarının hedef kitlelerine ulaşmak için mutlaka web sitelerinin olması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz ile yaptığımız kaliteli hastane web tasarım ile sunduğunuz sağlık hizmetinin geniş kitleler tarafından bilinmesini ve bu hizmetleri almak için hastanenizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.  Ülkemizde ki sağlık sektörünün çok gelişmiş olması ile yurt dışından da talep olduğu bilinmektedir. Dijital dünyada sizde web siteniz ile yerinizi alarak bu şekilde tüm dünyaya açılabilirsiniz. 15 yıllık deneyimimiz ile online dünyada vitrininiz olacak web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

Hastane web sitesi almak istediğinizde bunun için hizmet veren pek çok site olduğunu görebilirsiniz. Bunların sundukları sitenin kalitesi ise çoğu zaman beklentileri karşılamamaktadır. Bizler ise işimizi titizlikle yapmakta ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan güvenilir olduğunuzu gösteren site tasarlamaktayız. Hazır hastane web tasarım yapıyor olmamız ile siteyi kullanmadan önce deneme ve inceleme şansı bulmanızı sağlamaktayız. Siteniz ile kurumunuzu tanıtmanın yanında hastanenizi tercih edecek olan kişilerin iletişim kurma ve randevu alma imkanı bulmalarını da sağlamaktayız.

 

Poliklinik Web Tasarım

 

Poliklinik hizmeti veren bir sağlık kurumu olmanız halinde ise poliklinik web tasarım tercih etmeniz yararlı olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kadar doktor ve poliklinik hizmeti ekleyebilirsiniz. Hastalarınız online olarak randevu alabilir ve randevularını kontrol edebilirler. Web sitenizin kontrolünü kendiniz yapabilir belge eklemesi yapabilirsiniz. Poliklinik web sitesi whatsapp destek modülünün yer alması ile size ulaşımın kolay olması sağlanmaktadır. Dinamik sitenizin gelişen teknolojiye uyum sağlıyor olması ile poliklinik web sitesi uzun yıllar boyunca hiç eskimeden kullanılacaktır. Basit kullanımı olmasının yanında güven vermesi ile de hastaların tedavi olmak için ilk tercihleri siz olacaksınız. Hazır poliklinik web tasarım ile satın almadan önce demoyu inceleyebilir ve sizler için tasarladığımız site hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Top