X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Tamir Bakım - Servis - Çilingir

Tamir Bakım - Servis - Çilingir

Tamir Bakım - Servis - Çilingir

Tamir Bakım - Servis - Çilingir

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Mobil Uyumlu Çilingir Scripti

Mobil Uyumlu Çilingir Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Oto Servis Scripti

Oto Servis Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Kombi Klima Servis Scripti

Kombi Klima Servis Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
Teknik Servis Scripti

Teknik Servis Scripti

$25.11

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Kurumsal bir firma olmak ve hedef kitlenize en çok kullandıkları yöntemler ile ulaşmak istediğinizde web sitesine sahip olmanız önem taşımaktadır. Bütün şirketlerin dijital dünyada yer alıyor alması ile bunlar arasından öne çıkmak ve hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka kaliteli bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Kombi ve beyaz eşyaların bakımları ve onarımları için hizmet veren servislere ulaşmak istediklerinde bunun için güven veren ve kurumsal kimliğini ortaya koyan bir siteye sahip olan firmayı tercih edecekleri bilinmektedir. Kombi servis bakım web tasarım da tam bu amaca yönelik olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerinize firmanızı tanıtmanız, verdiğiniz hizmetleri anlatmanız ve iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. Kombi servis web sitesi tasarımı sizin gibi müşterilerinizin de kolayca kullanabileceği şekilde yapılmaktadır.

 

Aynı alanda hizmet veren binlerce firma olması nedeniyle aralarından sizin tercih edilmeniz için mutlaka güven veren gerekli anahtar kelime kullanımı yapılan Google opitimizasyonu yapılmış olan bir site sahibi olmalısınız. Bunun içinde bizim gibi 15 yıldır hazır kombi servis bakım web tasarım yapan referansları güçlü bir firmayı tercih etmelisiniz. Birlikte çalıştığımız yüzlerce şirket işlerini büyütmeyi tasarladığımız web siteleri ile başarmaktadırlar. Reklam kampanyaları düzenlenmesine gerek olmadan web sitelerinin kalitesi ve doğru kullanım ile hedeflerine ulaşmaktadırlar.

 

Beyaz Eşya Servis Web Tasarım

 

 

Beyaz eşya servis web tasarım sırasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta güven verici olmasıdır. Size özel tasarım ile bunu başarmakta ve hedef kitleniz için güvenilir bir firma olduğunuzun anlaşılmasını sağlamaktayız. Web sitesini satın almanızın ardından kurulumunu kısa sürede ücretsiz olarak yapmakta ve sınırsız süre boyunca da destek vermekteyiz. Bu sayede kullanma sırasında ihtiyaç duyacağınız yardımı almanızı sağlamaktayız. Dünyanın hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde beyaz eşya web sitesi de elbette gelişmeye devam edecek gerekli güncellemeler yapılacaktır. Bu şekilde her zaman güncel kalan ve dikkat çekici olacaktır. Beyaz eşya servis web tasarım hakkında daha detaylı bilgileri online olarak arkadaşlarımızdan alabilir ve firmanızın rakiplerinizin önüne geçirebilir hedef kitlenize ulaşarak cironuzu katlayabilirsiniz.

 

Çilingir Firma Scriptleri

 

Çilingirler insanların 7/24 ihtiyaç duyabildikleri firmalar arasında yer almaktadır. İşlerini büyütmek ve hizmet alanlarını genişletmek isteyen tüm firmalar gibi çilingirlerde web sitesi sahibi olmak istemektedirler. Bunun için kaliteli çilingir web tasarım profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 15 yıllık deneyimimiz ile işimizi severek yapmakta ve gelişen teknolojiye uyumlu olan web siteleri tasarlamaktayız. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız destek vermekte ve web sitenizi uzun yıllar boyunca değiştirmeden güncel olarak kullanmanızı sağlamaktayız.

 

Sahip olacağınız web sitesi ile sadece bulunduğunuz semte değil tüm kente ve hatta tüm ülkeye hizmet verebilecek ve hedef kitlenize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dinamik ve sürekli güncellenen sitenizin kolay kullanımı ile istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz. Kurumsal kimliğinizi ve güvenilir olduğunuzu gösteren çilingir web sitesi ile Pazar payınızı arttırabilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabilir olmanız ile de müşterileriniz her ihtiyaç duydukları an sizden hizmet alabileceklerdir.

 

Kaliteli Web Sitesi Sahibi Olmak Neden Önemli?

 

Online dünyada firmanızın yüzü olan web siteniz kaliteli olmadığı takdirde beklentinizi karşılamayacaktır. Bunun bilincinde olarak kaliteden ödün vermeden sektörel web siteleri tasarlamaktayız. Google optimizsayonu yapmakta ve bu şekilde sitenizin yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Hızlı kurulum ile sitenizi hemen kullanmaya başlayabilir ve bu şekilde bir an önce hedef kitlenizin ilk tercihi olmaya başlayabilirsiniz. Hazır çilingir web tasarım yapıyor olmamız ile sitemizde ki demoları inceleyebilir ve kalitesinden emin olabilirsiniz. Sahip olacağınız web sitenizde şu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top