X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Tek Ürün Scripti & Yaprak Site

Tek Ürün Scripti & Yaprak Site

Tek Ürün Scripti & Yaprak Site

Tek Ürün Scripti & Yaprak Site

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ HOSTİNG
Tek Ürün Web Tasarımı (Yaprak Site)

Tek Ürün Web Tasarımı (Yaprak Site)

$50.22

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Tek Ürün Scripti

Girdiğimiz dijital çağda artık ticaretin yapılma şekli değişmiş bulunmaktadır. Artık bütün ürün ve hizmetler online olarak alınıp satılmaktadır. Bu alışverişin yapılması için de e-ticaret siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde çok sayıda ürün satılabileceği gibi tek ürün satışı da yapılmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile tek ürün satış web tasarım yapmaktayız. Siteyi tek ürün satışı için alıyor olmanıza rağmen ilerleyen günlerde ürün sayısını arttırmak istediğinizde bunu yapmanız mümkün olmakta ve yeni ürünler eklenmektedir. Seo uyumlu olarak tasarlanan siteniz satmakta olduğunuz ürünü arayan kişilerin ilk tercihi olacaktır. Sitenin kontrolü tarafınızdan yapılacak ve hedef kitlenize ulaşma sorunu yaşamayacaksınız.

Online olarak ürün satışı yapmakta olan çok sayıda firma bulunmakta ve bunlar arasında öne çıkmanın yolu ise güvenilir bir firma olduğunuzu göstermeniz olmaktadır. Firmanızın vitrini olan web siteniz profesyonel ekiplerimiz tarafından sektörünüze yönelik olarak tasarlanmaktadır. Sosyal medya yönetimini ürün satışı web sitesi üzerinden yapabilir ve reklam harcamaları için büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Ürün Satış Web Tasarım

Online olarak ticaret yapmak istediğinizde bunun için firmamızın tasarlayacağı siteyi kullanmanız haline her ürün için ayrı sayfalar hazırlayabilirsiniz. Bunlar için ayrı fiyatlandırma yapabilir ve kargo ücreti tanımlayabilirsiniz. Ürünün tanıtımı için resimler ekleyebilirsiniz. Ürün ve resim ekleme sırasında eski resimlerin kendiliğinden siliniyor olması ile ilave işlem yapmanıza gerek kalmadığını görebilirsiniz. Sipariş verme modülü ile sipariş alabilir ve ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizden sipariş verildiği anda size sms gönderilecek ve bu şekilde hizmette bir gecikme söz konusu olmayacaktır.

Hazır ürün satış web tasarım için hizmet alma noktasında dikkat etmeniz gereken nokta sitenin kalitesi olmaktadır. Çok iyi bilinmektedir ki müşteriler güven duymadıkları siteden alışveriş yapmamaktadırlar. Bu bilginin ışığında sitenizin güven sorunu olmayacak ve sitenizde bulunan ürünleri almak isteyen kişilerin ilk tercihi siteniz olacaktır. Müşterilerinizin yaptıkları yorumları sitenize ekleyebilir ve dilediğinizde de silebilirsiniz. Demosu bulunan sitemizi satın almadan önce inceleyebilir ve detaylı bilgileri canlı destek hattımızda yer alan müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. 

Top