X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0850 302 76 62   
Temizlik Firması Scripti

Temizlik Firması Scripti

Temizlik Firması Scripti

Temizlik Firması Scripti

SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Temizlik Şirketi Scripti

Temizlik Şirketi Scripti

$25.11
SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM
Temizlik Firmasi scripti v2

Temizlik Firmasi scripti v2

$37.67

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Günümüzde bütün şirketler işlerini büyütmek ve kurumsal bir kimliğe kavuşmak istediklerinde atması gereken adımların arasına web sitesi sahibi olma da eklenmiştir. Bu ihtiyacın karşılanması için 15 yıldır profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız temizlik firması web tasarım yaparak sektörünüzde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktadır. İnsanların güven duyacağı ve tercih edeceği şirketlerin mutlaka kaliteli bir web sitesinin olduğu yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Sizde firmanızın online dünyada var olması için web sitesi almak istediğinizde bunun kaliteli ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olmasına önem vermelisiniz.

Temizlik hizmeti vermekte olan binlerce şirket arasından sizin şirketinizin tercih edilmesini sağlayacak iki önemli nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki sitenin kaliteli olması ve güven verici olarak tasarlanmış olmasıdır. İkincisi ise arama motorlarında yaptıkları aramada şirketinizin ilk sıralarda yer alıyor olmasıdır. İşinde uzman ekibimiz ile dinamik vizyoner ve şık temizlik firması web sitesi tasarlıyor ve Pazar payınızın artmasını sağlıyoruz. Sahip olacağınız web sitesi ile müşterileriniz size online olarak ya da whatsapp destek hattının olması ile telefon ile de ulaşabilir. Bu sayede kolay ulaşılabiliyor olmanız ile de müşteri sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Temizlik Firması Web Tasarım

Web sitesi alma sırasında bunu uzun yıllar değiştirmeden kullanabilmenizi sağlayan dinamik ve güncellenen siteler sunmakta olan firmamız ile çalışabilirsiniz. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız süre boyunca da destek alabilirsiniz. Sitenizi dinamik olarak kullanarak müşterilerinizin ilgisini de sürekli olarak canlı tutabilirsiniz. Sahip olacağınız web sitesi ile artık reklam kampanyaları yapmak için bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. 39 adet renk seçeneği bulunan sitenizde istediğiniz renkleri kullanabilir, yeni hizmet bölgeleri ekleyebilirsiniz. Yeni hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, referanslarınıza yer verebilirsiniz.

Tüm sitenin admin kontrolünde olması ile istediğiniz bölümleri aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Hazır temizlik firması web tasarım hakkında buradan aldığınız bilgiler ile yetinmeden demo siteyi deneyebilirsiniz. Bu şekilde siteyi deneyimleyerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bilgisayar uzmanı olmanıza gerek olmadan pratik olarak siteyi kullanabilir ve sitenizi internette öne çıkartacak ana meta kelimeleri de belirleyebilirsiniz. 

Top